כמה באמת צריך לשלם על ביטוח בריאות?

כמה באמת צריך לשלם על ביטוח בריאות?

רובנו לא יודעים בדיוק כמה אנחנו מוציאים על ביטוחי הבריאות של משפחתנו בכל חודש. מה שיותר מדאיג הוא שאין לנו מושג על מה בדיוק אנחנו משלמים – מה מכוסה בביטוח הבריאות ומה לא. איך בודקים הכל במהירות ובקלות, ולמה חשוב לשים לב לפני שחותמים?

תחום הביטוח בישראל יוצר אצל רובנו תחושת בלבול וחוסר אונים. החוק סבוך, ומסדיר את מה שאפשר לקבל מקופות החולים ומחברות הביטוח הפרטיות – והתוצאה היא שרובנו לא בקיאים בכיסוי הביטוחי שאנו מקבלים: אנו לא יודעים על מה אנחנו משלמים, מתי ניתן לתבוע ולקבל החזרים, ואיפה אנחנו משלמים פעמיים או יותר על אותו ביטוח.

בנוסף, רבים מבינים רק בדיעבד שכלל אין להם את הביטוח המתאים – משום שחברות הביטוח מחתימות אותנו בדרך כלל על נוסח גנרי, שלאו דווקא הולם את הצרכים שלנו. כך, בזמן אמת אנו עלולים להישאר ללא כיסוי.

התחרות מובילה להוזלת עלויות הביטוח

המודעות הצרכנית הגוברת בשנים האחרונות, הביאה לחקיקת חוקים שמטרתם להקל על האזרח. כיום, בין היתר, מחויבות חברות הביטוח לשקיפות מלאה לגבי הפוליסות שלנו.

בנוסף, לכל אחד יש את הזכות לשנות את התמהיל הביטוחי שלו כרצונו בכל נקודת זמן, ואף לנדוד בין חברות הביטוח השונות לפי העדפותיו. כל אלה מעודדים את התחרות בין חברות הביטוח, ומאפשרות להוזיל עלויות למבוטחים.

מיפוי מידע ואיתור כפל ביטוחים

בסוכנות הביטוח סאל שוקי הון, עורכים בדיקה של הכיסוי הביטוחי שלכם ללא תשלום. צוות הסוכנות ממפה את כל המידע מחברות הביטוח השונות וממשרד האוצר, מאתר כפל ביטוחים, בודק מה חסר ומה צריך להוסיף לצורך תיק הביטוח האופטימלי, בהתאמה לכל מבוטח.

לאחר קבלת חוות הדעת של סוכן הביטוח, תוכלו לקבל החלטה אם להמשיך בתהליך או לא. אתם לא מחויבים לדבר והבדיקה, אמור, נעשית בחינם.

סאל היא סוכנות ביטוח פרטית, המחוייבת ללקוחותיה בלבד ולא לחברות הביטוח. הסוכנות מנהלת משא ומתן עם חברות הביטוח הגדולות, על מנת להגיע לכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורכם בתנאים ובמחיר הזול ביותר.

לבדיקת הכיסוי הביטוחי שלכם ללא תשלום, השאירו פרטים!
נגישות